Trænere Ungdom

U3-U6 Drenge og Piger (årgang 2012-2013-2014):

Maiken Jungquist
Maria Hedegaard
Edith Brøndum

Tlf.nr: 28726269
E-mail: Vejlefcpm@yahoo.com

U6 og U7 Drenge og Piger (årgang 2012-2013):

Christian T. Rasmussen

Tlf.nr: 51949143
E-mail: Lobbymann@gmail.com

U6 og U7 Drenge og Piger:

Kristian Nikolai Vildal
Tlf.nr: 53388344
E-mail: Niko.kezeth@gmail.com

U8-U9 Piger (årgang 2010-2011):

Bartosz Sobanski
Tlf.nr: 71186900

E-mail: barteksobanski@gmail.com

U7-U8 Drenge og Piger (årgang 2011):

Erik Sørensen
Tlf.nr: 27 58 10 26
E-mail: es1978@live.dk

U7-U8 Drenge og Piger (årgang 2011):

Knud Hougaard

Tlf.nr: 52159039
E-mail: Hougaard1000@hotmail.com

U7-U8 Drenge og Piger (årgang 2011):

Claus Foldby Jørgensen
Tlf.nr: 29 89 49 48
E-mail: Cfoldbyj@gmail.com

U9 Drenge og Piger (årgang 2010):

Christian T. Rasmussen
Tlf.nr: 51 94 91 43
E-mail: Lobbymann@gmail.com

Rasmus Asmussen Jensen
24 49 81 94
Rottjensen@hotmail.com

Michael Mahmut Aytac
50502571
Michaelaytac@gmail.com

Ungtræner for U9 Drenge og Piger (årgang 2010):

Theis Xenius Sønnichsen Knudsen

U10-U11 Drenge (årgang 2008-2009):

Per Mikkelsen
Tlf: 28 72 62 69
E-mail: Vejefcpm@yahoo.com

Hjælpetræner for U10-U11:

Carsten Richter
Tlf: 28141042

Holdleder: Birgitte Colling
Tlf: 26192940
E-mail: Begutte@mail.dk

U12-U13 Drenge (årgang 2006-2007):

Niels Bolgan Mogensen
Tlf.nr: 27285311
E-mail: nulle-b-m@hotmail.com

U12-U13:

Kim Mikkelsen
Tlf.nr: 51936247
E-Mail: kimfm.coach80@gmail.com

U10-U11 Piger (årgang 2007-2008):

Rikke Le Fevre
Tlf.nr: 27 13 24 02
E-mail: Rclefevre@hotmail.com

U12-U13 Piger (årgang 2005-2006):

Frederik Vildal
Tlf.nr: 42 65 09 64
E-mail: vildalfrederik@gmail.com

Målmandstræner:
Kristian Nikolai Vildal
Tlf: 53388344
E-mail: Niko.kezeth@gmail.com

Holdleder: Bettina Sivebæk
Tlf: 51 35 28 73
Mail: Bettina.sjoveborn@gmail.com

Holdleder: Mette Pedersen
Tlf: 20 48 21 18
Mail: Hougaard19@hotmail.com